Marián Haas HaasPress - grafické štúdio - web stránky, webdesign Zvolen, DTP

sme tu pre vás 29 rokov

DTP

Pripravím pre vás: katalógy, periodiká, časopisy i klasické noviny, rôzne propagačné materiály od letákov cez kalendáre až po vizitky. Precízne grafické spracovanie spojené s kreativitou odprezentuje vaše aktivity v profesionálnom svetle. DTP (desktop publishing) - spracovanie tlačeného dokumentu pomocou počítača na základe grafickej vizualizácie.

Reklama

Reklama je propagácia výrobku, služby, spoločnosti, obchodnej značky alebo myšlenky, majúca obvykle za cieľ zvýšenie predaja alebo služieb. Reklama sa rozdeľuje na viacero kategórií a to podľa požitého média: novinovú, internetovú, katalógovú, plagátová nebo inú reklamu. Slovo reklama vzniklo z latinského \"clamar\" (kričať, volať).

Prvý dojem nemožno urobiť na druhý raz. Účelne pripravená reklamná grafika je nástroj, ktorý dokáže výrazne zvýšiť reklamný účinok. Kvalitná, originálna grafika, či jednotný výzor firemnej prezentácie je neodmysliteľná súčasť reklamných produktov.

kontakt

Marián Haas HAASPRESS
Imatra 2450/6, 960 01 Zvolen

T: 0907 812 409
E: haas@haas.sk
W: www.haas.sk

Sme grafické štúdio, ktoré ponúka komplexné služby nielen pre tvorbu web stránok, webdesign, ale aj grafický design a branding.